Sign in / Join

2018 Gelmeden Promosyon Ürünleri

Müşteri bilinirliğini arttırmak ve ürünleri pazarlamak amacıyla kullanılan promosyon ürünlerinin tanıtım gücü kadar, müşterilere firmayı sevdirme gücü de yüksek. Yani birçok kişi için “Promosyon ne demek?” sorusunun cevabı “Hediye kalemler, anahtarlıklar, defterler, masa takvimleri.” gibi şeyler. Ve kim hediyelerden hoşlanmaz ki?

Poster Duvar Takvimleri

Müşterileriniz 2017 yılı planlarını, firmanızın logosu ile hazırlattığınız poster duvar takvimlerinden yapsalar hoş olmaz mı? 8 farklı tema tasarımına sahip poster duvar takvimlerimizi incelemek için hoş gelin.

Masa Sümeni

Müşterilerinizin kurumsal kimliğine prestij katacak masa sümeni bizden (yani sizden), deri sümen takımları ise kendilerinden.

Promosyon Ajandalar

“Programıma bakayım, ben sana döneceğim canım.” diyerek hangi tarihte, hangi toplantı/iş var, tüm bilgilerin yazılı olduğu ajandalar, yılların eskitemediği promosyon ürünleridir.

Masa Takvimleri

İş dünyasında zaman yönetimi, en az nakit yönetimi kadar önemli. Çünkü atalarımızın da dediği gibi “Vakit, nakittir.” Hem ofislerdeki çalışanlar hem öğrenciler, hatta ev kadınları ve emekliler için bile zamanı doğru yönetmeyi ve programları kaçırmamayı sağlayan masa takvimleri çeşitlerimizle aşağıdayız.

– Dikey masa takvimi,

– Spiralli masa takvimi,

– Üçgen piramit masa takvimi.

Masa takvimlerimiz Atatürk, dünya şehirleri, burçlar, kedi, köpek, İstanbul, Türkiye ve mevsim temalarıyla herkesin zevkine hitap edecek çeşitlilikte.

Uzun dönemli programları daha kolay bir şekilde yapmayı sağlayan, üç ayın tarih bilgilerinin alt alta sıralandığı gemici takvimleri de promosyon ürün çeşitlerimiz arasında. Birlikte geleceğinizi iyi durumda gördüğünüz müşterilerinize “Nice beraber 3, 6, 9, 12 aylara” mesajıyla birlikte hediye edebilirsiniz. 🙂

Leave a reply